BulletStorm *2011* [Multi-PL] [RegionFree] [XBOX360-COMPLEX] [DL/TB]

 
BulletStorm *2011* [Multi-PL] [RegionFree]  [XBOX360-COMPLEX] [DL/TB]


Pozycję wystawił:
csmods
Dodano:23.02.2011
Kategoria:Konsole

BulletStorm *2011* [Multi-PL] [RegionFree] [XBOX360-COMPLEX]
[DL/TB]

[gry akcji ( FPS )]


People Can Fly ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
gry akcji ( FPS )
22 lutego 2011 ( światowa data premiery )
25 lutego 2011 ( data wydania w Polsce )
25 lutego 2011 ( Europejska data premiery ) (PAL)
22 lutego 2011 ( data premiery w USA ) (NTSC)
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 18+

info:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14842

Dynamiczna gra FPS autorstwa twórców Painkillera.

Bulletstorm to efektowna strzelanina osadzona w dalekiej przyszłości. Za produkcję odpowiada studio People Can Fly, znane głównie z ciepło przyjętej gry FPS zatytułowanej Painkiller i pecetowej konwersji Gears of War (wykonanej dla Epic Games, właściciela dewelopera). Akcja nowej gry osadzona została w XXVI wieku.

Jedną z największych potęg w galaktyce jest Konfederacja Planet, której przewodzi charyzmatyczny generał Serrano. Pomyślność jego imperium gwarantuje działalność elitarnego oddziału Dead Echo. Gracze wcielą się w Graysona Hunta – dawniej członka wspomnianej grupy, a obecnie pirata i wroga publicznego numer jeden. Większość czasu spędzimy na planecie Stygia, która dawniej była luksusowym centrum rozrywki. Zarządcy opuścili jej powierzchnię wiele lat temu, oddając ją we władanie zmutowanym roślinom. Ocalali ludzie podzielili się natomiast na wiele dzikich plemion.

Bulletstorm to dynamiczna pierwszoosobowa strzelanina, którą wyposażono w efektowny system walki wręcz. Grayson potrafi przywalić wrogom kopniakiem oraz wykonywać długie wślizgi. Ważnym dodatkiem jest energetyczny bat - dzięki niemu można złapać i przyciągnąć wroga, odrzucić go do tyłu, a nawet podrzucić w powietrze. Oprócz tego dostajemy też pokaźny arsenał bardziej zwyczajnych broni – karabinów, strzelb, czy wyrzutni rakiet – wykonanych jednak w specyficzny sposób i wzbogaconych o różne modyfikatory.

Podczas gry otrzymujemy punkty za wykańczanie nieprzyjaciół, czyli wykonywanie tak zwanych „skillshotów”. Przykładowo, za zwykle zabicie wroga otrzymamy premię +10, a zdjęcie kogoś strzałem w głowę da nam już +50. Jeśli dołączymy to tego kreatywne wykorzystanie bata i pozostałych możliwości bohatera końcowy wynik ulegnie jeszcze dodatkowemu zwiększeniu. Zarobione punkty wydajemy na modernizację broni. W taki to sposób karabin zyska możliwość wystrzelenia stu naboi na raz, co zerwie całe mięso z kości większości wrogów, zostawiając jedynie parujący szkielet. Ulepszony bat potrafi natomiast uderzyć o ziemię z taką siłą, że podrywa kilku wrogów w górę, pozwalając nam spokojnie zdjąć ich jednego po drugim, gdy bezbronnie szybują w powietrzu.

Przygodę Graysona możemy ukończyć w dodatkowym trybie Echo, w którym zmagamy się z czasem i próbujemy zdobyć jak najwięcej punktów. Ważnym dodatkiem do rozgrywki jednoosobowej są różne formy zabawy w grupie. W meczach o nazwie Anarchia grupa graczy walczy z kolejnymi falami wrogów. Nie chodzi jednak o przetrwanie, ale raczej zrobienie tego w szczególnie widowiskowy sposób (a więc nabicie odpowiedniej liczby punktów za pomocą skillshotów). Zawodnicy mogą wykonywać wiele ataków drużynowych.

Bulletstorm działa na najnowszej wersji silnika Unreal Engine 3.0, co zapewnia mu piękną i kolorową grafikę. Za opracowanie fabuły odpowiada Rick Remeder - doświadczony twórca komiksów, który współpracował z Electronic Arts także przy Dead Space.Region : Region Free Languages: English (multi5)
Size : 1 DVD Genre : FPS ţ
Platform : XBOX 360 Date : February 2011

Żeby uruchomić tą grę musisz mieć najnowszego dasha. Gra nie ma Ap 2.5 więc nie musisz instalować trzech dashy. Ale jeżeli zainstalujesz tego dasha to nie uruchomisz gier z ap 2.5.


Password: csmods
Linki z hostingów plików:

Screeny
bulletstorm_2011_multi-pl_regionfree__xbox360-complexbr_dltbbulletstorm_2011_multi-pl_regionfree__xbox360-complexbr_dltb
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Bulletstorm *2011* [Multi7-PL] [Crack-Only] [ exe]    Bulletstorm *2011* [XBOX360][PAL][RegionFree] [Multi5-ENG][TC][DaVido]    Bulletstorm: Full Clip Edition 2017 [MULTI-PL] [PLAZA] [ISO]    BulletStorm *2011* [Multi-PL] [RegionFree] [XBOX360-COMPLEX][TC][koll77]

Bulletstorm *2011* [Multi7-PL] [Crack-Only] [.exe]

Bulletstorm *2011* [XBOX360][PAL][RegionFree]             [Multi5-ENG][TC][DaVido]

Bulletstorm: Full Clip Edition 2017 [MULTI-PL] [PLAZA] [ISO]

BulletStorm *2011* [Multi-PL] [RegionFree] [XBOX360-COMPLEX][TC][koll77]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl