PowerDVD 10 0 2429 51 Mark II Ultra Max PreActivated [ENG] torrent

 
PowerDVD 10 0 2429 51 Mark II Ultra Max PreActivated [ENG] torrent


Pozycję wystawił:
dawidboy
Dodano:09.02.2011
Kategoria:Windows
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

PowerDVD 10 0 2429 51 Mark II Ultra Max PreActivated [ENG] torrent

[aplkacje]


PowerDVD to jeden z bardziej popularnych programów służący do odtwarzania płyt DVD.


Umożliwia oglądanie filmów zapisanych na Blu-ray, VideoCD, SVCD, słuchanie płyt audio, wspiera także format DivX. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT. PowerDirector umożliwia dokonywanie kompletnego procesu produkcji i montażu filmu - od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, przez edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) lub DVD. Nowa wersja oferuje zmieniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

W najnowszej wersji programu pojawiła się obsługa płyt HD Blu-ray i 3D Blu-ray. Dzięki tej ostatniej funkcji użytkownicy PowerDVD mogą oglądać filmy w technologii trójwymiarowego obrazu w swoich komputerach. Poprawiono także TrueTheater HD, tak aby narzędzie obsługiwało najnowsze technologie CPU/GPU.

W nowej wersji CyberLink PowerDVD wprowadzono równeż łagodne przejścia między utworami audio. Poprawiono także obsługę technologii Lossless HD audio, jak również możliwość dzielenia się komentarzami na temat oglądanych filmów. PowerDVD 10 obsługuje system Windows 7.

Dostępne języki:

angielski, chiński tradycyjny i uproszczony, japoński, hiszpański, koreański, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski.


==========
:: Instalacja ::
==========

Po prostu uruchom "Setup.exe" i zainstaluj. Program jest już zarejestrowany i aktywowany.

System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Cyberlink PowerDVD v8 0 153 (+Crack) [multilang]    CyberLink PowerDVD 11 0 1620 51 Ultra + Tweak Pack [ENG] [PREACTIVATED]    Cyberlink PowerDVD Ultra v8 0 [Multilanguage]    CyberLink PowerDVD Ultra 18 0 1619 62 Retail [ENG] [Full]

Cyberlink PowerDVD v8.0.153 (+Crack) [multilang]

CyberLink PowerDVD 11.0.1620.51 Ultra + Tweak Pack [ENG] [PREACTIVATED]

Cyberlink PowerDVD Ultra v8.0 [Multilanguage]

CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.1619.62 Retail [ENG] [Full]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl