Daemon Tools PRO 4 36 [PL] [CRACK] torrent

 
Daemon Tools PRO 4 36 [PL] [CRACK] torrent


Pozycję wystawił:
dawidboy
Dodano:27.01.2011
Kategoria:Windows
Rozmiar:10.69 MB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Daemon Tools PRO 4 36 [PL] [CRACK] torrent

[aplikacje]


Jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD wraz z możliwością emulacji technologii zabezpieczeń takich jak Safedisc, Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce i Protect CD (i innych). Jest to bardzo przydatne w przypadku programów lub gier, które do poprawnej pracy wymagają stale umieszczonej w napędzie instalacyjnej płyty CD. Program instaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań skąd w prosty sposób może być obsługiwany. Umożliwia zamontowanie do 4 wirtualnych napędów CD-ROM/DVD-ROM.
Obsługiwane formaty obrazów dysków CD


1. Jeżeli masz aktualnie zainstalowaną wersję DAEMON Tools Pro usuń ją i wszelkie pozostałości po niej (cracki/podmienione pliki itp.)
2. Przypomnij sobie czy w przeszłości nie edytowałeś pliku 'C: --- WINDOWS ---- system32 --- drivers --- etc --- hosts'. Jeżeli są tam jakieś modyfikacje w stylu '127.0.0.1 secure.disc-soft.com' usuń je.
3. Musisz mieć aktywne połączenie z internetem. Zainstaluj program, a w czasie instalacji zezwalaj na łączenie się instalatora z internetem (NIE blokuj go np. w firewallu). W czasie instalacji wybierz Licencje Testową i wersję 'Advanced Edition'. Jeżeli komputer będzie wymagał restartu - zrób to.
4. Po ewentualnym restarcie włącz program i poczekaj, aż w pełni się uruchomi. Zezwól na jego dostęp do internetu - NIE blokuj go w firewallu.
5. Wejdź w Narzędzia --- Opcje --- i odznacz: 'Użyj agenta DTPro' oraz 'Sprawdzaj dostępność aktualizacji co miesiąc'. Wybierz 'Zastosuj' i zamknij program. Wyłącz również ikonkę z traya (obok zegara).
6. Skopiuj wszystkie pliki z folderu 'crack' do folderu z zainstalowanym programem. Program uruchamiasz zawsze poprzez plik ''DT_loader_0.4'' (najlepiej wykonać skrót na pulpit).
7. Ciesz się pełną wersją programu (nie zmieniaj rozmiaru okna).

wymagania: systemy Windows
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
DAEMON Tools Lite 4 30 3 EXE pl    DAEMON Tools Pro Advanced v5 1 0 0333 [PL] Crack    DAEMON Tools Pro Advanced 6 1 0 0484 Final Incl Crack 2015 PL    Daemon Tools Pro 4 10 0215 [ENG]

DAEMON Tools Lite 4.30.3  EXE pl

DAEMON Tools Pro Advanced v5.1.0.0333  [PL]   Crack

DAEMON Tools Pro Advanced 6.1.0.0484 Final Incl. Crack 2015 PL

Daemon Tools Pro 4.10.0215 [ENG]

blackins 2011-01-27 20:55:04

Poszło expresowo THXTheoden 2011-03-04 17:47:40

Wersja testowa danego pliku WYGASŁA!!! CHUJNIA Z GRZYBNIĄ...proste


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl