Rejestracja 
 
Dlaczego TorrentCity.pl:

  • jesteśmy w sieci już ponad 9 lat
  • korzystamy z bezpiecznego połączenia https
  • nasza strona jest w pełni bezpieczna od wirusów
  • użytkownicy codziennie dodają nowe torrenty
  • w naszym katalogu znajduje się kilkaset tysięcy pozycji dodanych przez innych użytkowników
  • zapewniamy pomoc techniczną przez czat oraz e-mail
Niedozwolone znaki, których nie można użyć w haśle: <>
Wprowadź poprawny adres e-mail. Wprowadzenie błędnego adresu e-mail uniemożliwości Ci odzyskanie dostępu do konta jeżeli zapomnisz hasło.
Każda wpłacona złotówka pomaga nam w dalszym rozwoju i opłaceniu infrastruktury potrzebnej do działania naszego serwisu.Otrzymaj kod dostępu wpłacając dotację przelewem:

Liczba dni   Wysokość wpłaty   Dotuj
7 dni2.00 zł
30 dni4.00 zł
60 dni6.00 zł
90 dni8.00 zł
180 dni15.00 zł
365 dni25.00 zł
1095 dni50.00 zł
36500 dni100.00 zł

Po autoryzacji wpłaty otrzymasz od nas wiadomość e-mail z kodem aktywacyjnym. W zależności od banku, z którego wykonujesz przelew, autoryzacja może trwać do 72 godzin. Więcej informacji o czasie księgowania wpłaty otrzymasz najeżdżając myszką na logo banku na stronie płatności.

Płatności przelewem lub kartą z zagranicy
Płatności przelewem z zagranicznych kont bankowych lub kartą są możliwe przy użyciu pośredników płatności typu Transfer24.pl lub Transferwise.com (oczywiście mogą być to inne serwisy działające na tej samej zasadzie - warunkiem jest przesłanie przelewu bez zmiany tytułu płatności). Czas autoryzacji płatności przy użyciu pośredników płatności powinien być przybliżony do czasów dla bezpośrednich przelewów z polskich kont bankowych.


Wymagane zgody
Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych użytkowników i dane nie zostaną nigdy przekazane w niepowołane ręce. Dane, które mogą być przetwarzane w przyszłości to: adres e-mail.
Zaznaczenie wszystkich zgód jest wymagane aby dokończyć proces rejestracji. Odznaczenie, którejkolwiek zgody uniemożliwi założenie konta w naszym serwisie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu i w pełni go akceptuję.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących towarów i usług własnych oraz partnerów właściciela serwisu torrentcity.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu towarów i usług własnych oraz partnerów właściciela serwisu torrentcity.pl.
 
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl