Kod SMS
1. W celu uzyskania dostępu do zablokowanej części serwisu TorrentCity.pl Klient korzysta z Serwisu SMS. Serwis SMS dostępny jest dla Klientów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Korzystać z Serwisu SMS może każda osoba uprawniona do użytkowania telefonu w polskiej sieci komórkowej GSM.
3. Aby uzyskać kod dostępu Klient zobowiązany jest w okresie funkcjonowania serwisu wysłać SMS o treści AG.TCITY pod numer wkazany na stronie aktywacji konta z telefonu komórkowego, do użytkowania którego jest uprawniony.
4. W odpowiedzi na numer telefonu, z którego pochodził SMS Premium, zostanie wysłana wiadomość zawierająca kod umożliwiający dostęp do zablokowanej części serwisu TorrentCity.pl na okres czasu odpowiadający zakupionemu kodu liczony od pierwszego wykorzystania kodu.
5. Klient jest zobowiązany do zapewnienia prawidłowego zabezpieczenia uzyskanego kodu przed dostępem nieuprawnionych osób trzecich i ponosi z tego tytułu wobec Wydawcy odpowiedzialność.
6. Warunkiem uzyskania dostępu do zablokowanej części serwisu TorrentCity.pl jest wpisanie przez Klienta kodu dostępowego przed upływem 14 dni od wysłania kodu do Klienta.
7. Ważność uzyskanego przez Klienta kodu umożliwiającego dostęp do zablokowanej części serwisu TorrentCity.pl wygasa w przypadku nie wpisania kodu na stronie umożliwiającej dostęp do zablokowanej części serwisu w ciągu 14 dni od wysłania go Klientowi.
8. Kody SMS są jednorazowego użytku i kolejne użycia nie są gratyfikowane w serwisie.
9. Opłata za wysłanie SMS uzależniona jest od wybranego kodu sms i jest prezentowana w postaci cenny brutto przy numerze, na który należy wysłać wiadomość. Opłata za wysłanie SMS nie podlega zwrotowi w żadnym wypadku. Faktury dla Klienta za wysłanie SMS wystawia bezpośrednio Operator GSM za usługi świadczone w ramach działalności telekomunikacyjnej.
10. Reklamacje odnośnie działania serwisu TorrentCity.pl przesyłać należy na adres help@torrentcity.pl. Natomiast reklamacje dotyczące systemu SMS pod adres: reklamacje@cashbill.pl
11. Operatorem systemu płatności SMS jest CashBill.pl.
 
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl