lektury online

Nigdy nie mów nigdy (2009) [DVDRip.XViD-G0M0Ri45][PL]

 
   Nigdy nie mów nigdy (2009) [DVDRip.XViD-G0M0Ri45][PL]

Pozycję wystawił:
ZETA70
Dodano:21.02.2010

Nigdy nie mów nigdy (2009) [DVDRip.XViD-G0M0Ri45][PL]

[Komedia obycz]

Nigdy nie mów nigdy
premiera: (DVD; rental): 22 lutego 2010
gatunek: Komedia obycz
produkcja: Polska 2009
czas trwania: 100 min
reżyseria: Wojciech Pacyna
scenariusz: Jerzy Niemczuk, Iwona Siemieniuk, Paweł Mossakowski
zdjęcia: Jeremiasz Prokopowicz
obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka, Robert Więckiewicz, Anna Romantowska

30-letnia Ama jest odnoszącą sukcesy, zimną i skuteczną "łowczynią głów" dla międzynarodowych korporacji. Wiedzie typowe życie bogatej i niezależnej warszawskiej singielki. Jednak pod pancerzem oschłej i nieprzystępnej karierowiczki, ukrywa osobiste nadzieje związane z posiadaniem dziecka. Życie Amy wypada z rutynowego toru, gdy pierwszy raz pozwala sobie na nieprofesjonalne zachowanie; randkę z przystojnym Markiem, którego "złowiła" dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej.

Nigdy.Nie.Mow.Nigdy.2009.DVDRip.XViD-G0M0Ri45
Resolution * 608x336
Compression * XViD 1.2.2/2xpass/826kbps
Audio Format * MP3 VBR 128kbps 48kHz
Audio Lang * Polish
Subtitles * En
Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
101 Jumpstylemania -4CD-2009-ZzZz mp3@VBR [skuli]    FotoFusion v3 7 build 35267 Studio Edition [ENG] [CRACK]    VueScan Pro 8 5 14 [PL] [+Serial]    Beirut - Gulag Orkestar (2006) (192 kb/s)

101 Jumpstylemania -4CD-2009-ZzZz mp3@VBR [skuli]

FotoFusion v3.7 build 35267 Studio Edition [ENG] [CRACK]

VueScan Pro 8.5.14 [PL] [+Serial]

Beirut - Gulag Orkestar (2006) (192 kb/s)




Shoutbox


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.