lektury online

Looney Tunes Znowu w Akcji - Looney Tunes: Back In Action *2003* [DVDRip] [RMVB] [Dub PL] torrent

 
Looney Tunes Znowu w Akcji - Looney Tunes: Back In Action *2003* [DVDRip] [RMVB] [Dub PL] torrent

Pozycję wystawił:
misiorforewer
Dodano:23.05.2008
pobierz torrent

Looney Tunes Znowu w Akcji - Looney Tunes: Back In Action *2003*
[DVDRip] [RMVB] [Dub PL] torrent

[komedia,animacja]

produkcja: USA
gatunek: Animacja, Przygodowy, Familijny, Komedia
data premiery: 2004-02-20 (Polska), 2003-11-09 (Świat)
reżyseria: Joe Dante
scenariusz: Roger S.H. Schulman, John Requa

Niedoceniany przez wytwórnię Kaczor Daffy zostaje zwolniony z pracy przez pozbawioną poczucia humoru Kate Houghton. Przymusową eskortę do samych drzwi zapewnia mu ochroniarz DJ Drake, który nagle dowiaduje się, że jego ojciec - słynny aktor i szpieg w jednej osobie - został porwany. Z Duffym u boku, DJ wyrusza na ratunek, aby stawić czoła złemu Mr. Charmainowi (Steve Martin) i zbrodniczej Korporacji ACME. W ślad za nimi podążają Kate i Bugs. Studio zdecydowało bowiem, że królik potrzebuje jednak komediowego kompana, a Kate nie może wrócić do pracy, dopóki nie odzyska Daffiego dla wytwórni.

Obsada:

Brendan Fraser ... DJ Drake / Himself / Voice of Tasmanian Devil and She-Devil
Jenna Elfman ... Kate
Steve Martin ... Mr. Chairman
Timothy Dalton ... Damien Drake
Heather Locklear ... Dusty Tails
Joan Cusack ... Mother
Bill Goldberg ... Mr. Smith
Don Stanton ... Mr. Warner
Dan Stanton ... Mr. Warner's Brother
Dick Miller ... Security Guard
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Shoutbox


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie.
Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.