Whitney Gracia Williams Domniemanie Niewinności Oskarżyciel [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent

 
Whitney Gracia Williams   Domniemanie Niewinności  Oskarżyciel [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:28.03.2018
Kategoria:Książki
Rozmiar:8.55 MB
Seedów:1
Peerów:0
Pobrań:84

Whitney Gracia Williams Domniemanie Niewinności Oskarżyciel
[ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent


Whitney Gracia Williams
Domniemanie Niewinnosci.
Oskarżyciel
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1)
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 2 marca 2018Andrew Hamilton jest wziętym prawnikiem, który nie traci czasu na dłuższe związki, a noce spędza z poznanymi w sieci przypadkowymi kobietami. Interesują go tylko znajomości bez zobowiązań, które kończą się na jednej kolacji i jednym spotkaniu.

Kiedy pewnej nocy zaczyna konwersację z Alyssą, jest przekonany, że rozmawia z młodą nieatrakcyjną prawniczką, która jest molem książkowym. Andrew myśli, że może jej zaufać i wkrótce dzieli się z nią nie tylko wiedzą, ale i szczegółami swoich podbojów.

Wkrótce na staż do jego kancelarii zgłasza się długonoga blondynka o intrygującym spojrzeniu, która przedstawia się jako Aubrey Everhart i jest 22-letnią studentką prawa. Zszokowany Andrew łączy fakty i rozpoznaje w niej… Alyssę.

Czy to możliwe, aby jedyna kobieta, o której myśli od miesięcy, okazała się podstępną kłamczuchą? Czy Andrew zaufa komuś, kto zawiódł go tak bardzo?
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Whitney Houston - The Ultimate Collection (2007) [mp3@320kbps]    Whitney Gracia Williams Turbulencja [ebook PL] [epub mobi pdf]    Whitney Houston - The Ultimate Collection *2007* [FLAC] [mp3@965kb/s] bartek_m26]    Whitney Houston - The Greatest Hits (2000) [Flac]

Whitney Houston - The Ultimate Collection  (2007) [mp3@320kbps]

Whitney Gracia Williams   Turbulencja [ebook PL] [epub mobi pdf]

Whitney Houston - The Ultimate Collection *2007* [FLAC] [mp3@965kb/s] bartek_m26]

Whitney Houston - The Greatest Hits (2000) [Flac]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl