Erich Fromm - Miłość, płeć i matriarchat. Wydanie I [PL] [DOC] torrent

 
Erich Fromm - Miłość, płeć i matriarchat. Wydanie I [PL] [DOC]  torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:10.01.2018
Kategoria:Książki
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Erich Fromm - Miłość, płeć i matriarchat. Wydanie I [PL] [DOC]
torrent


Uwaga to jest wydanie pierwsze, przestarzałe i ma dużo literówek. Na stronie jest też dostępne wydanie drugie, proszę je czytać.

Miłość, płeć i matriarchat to zbiór artykułów i odczytów poświęconych, najogólniej ujmując, kwestii płci. Fromm rozważa tu zagadnienia funkcjonalizacji różnic między płcią męską i żeńską, jej wpływ na przeżywanie tożsamości indywidualnej i współżycie ludzi. Rozważa kwestię związku między płcią a charakterem człowieka, odnosi się do zagadnienia homoseksualizmu oraz analizuje wpływ matriarchalnych i patriarchalnych struktur społecznych na związki między obiema płciami.

Fromm głosił: Nie sposób zrozumieć ani psychologii kobiety, ani psychologii mężczyzny, jeśli się nie pamięta, że od mniej więcej sześciu tysięcy lat pomiędzy obiema płciami panuje stan wojny".

Erich Fromm (1900-1980) jest uznawany za jednego z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych myślicieli XX wieku. Stworzył własny system zwany psychoanalizą humanistyczną, do którego wprowadził problematykę społeczną. Spośród jego prac REBIS wydał m.in.: Mieć czy być?, Kryzys psychoanalizy, Anatomię ludzkiej destrukcyjności.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Walls of Jericho - All Hail The Dead [2004][mp3@VBR kbps][catallano]    Clive Barkers Jericho [Eng][espaniol][ISO]    Clive Barker's Jericho PL (Październik 2007 *ISO*)    Jericho S01E03 HDTV XviD English

Walls of Jericho - All Hail The Dead [2004][mp3@VBR kbps][catallano]

Clive Barkers Jericho [Eng][espaniol][ISO]

Clive Barker\'s Jericho PL (Październik 2007 *ISO*)

Jericho S01E03 HDTV.XviD.English
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl