Ultimate Defrag 5.1.10.0 [ENG] [FULL] torrent

 
Ultimate Defrag 5.1.10.0 [ENG] [FULL] torrent


Pozycję wystawił:
Ishimura
Dodano:08.12.2017
Kategoria:Windows
Rozmiar:31.88 MB
Seedów:1
Peerów:1
Pobrań:1

Ultimate Defrag 5.1.10.0 [ENG] [FULL] torrent


UltimateDefrag to defragmentator dysków, który został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy przyrost wydajności i poziom bezpieczeństwa. Silnik programu gwarantuje maksymalne skrócenie procesu analizy i defragmentacji.
Najnowsze wydanie pozwala na sortowanie plików na dysku według ich rozmiaru, rosnąco lub malejąco. Nie zabrakło również wsparcia dla optymalizacji napędów SSD. Istnieje przy tym możliwość skorzystania z tradycyjnej defragmentacji przewidzianej dla zwykłych dysków jak i wyspecjalizowanych algorytmów stworzonych z myślą o SSD.
Sterowanie UltimateDefrag może odbywać się z poziomu czytelnego interfejsu graficznego oraz z linii poleceń. Oprogramowanie dodatkowo integruje się z powłoką systemową, dzięki czemu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na interesujący nas napęd by go szybko zdefragmentować.

inf
hasło mój nick-hirania

Producent:
DiskTrix Inc.
http://disktrix.com
Windows /7/8.1 -testowane
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Pinnacle STUDIO Ultimate wersja 12 + PLUGINY PL    Xilisoft Video Converter Ultimate 6 5 2 build 0125 [ENG] [FULL]    VA - SEX Sells More: The Ultimate House Edition Vol 2 *2012* [mp3@320kbps]    [DGz] Hellsing Ultimate OVA - 07 [DVDrip][ mkv-h264][RAW][Elya]

Pinnacle STUDIO Ultimate wersja 12 + PLUGINY PL

Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.2 build 0125 [ENG] [FULL]

VA - SEX Sells More: The Ultimate House Edition Vol.2  *2012* [mp3@320kbps]

[DGz] Hellsing Ultimate OVA - 07 [DVDrip][.mkv-h264][RAW][Elya]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl