Mount&Blade Ogniem I Mieczem torrent

 
Mount&Blade Ogniem I Mieczem torrent


Pozycję wystawił:
Tomekdam
Dodano:15.12.2008
Kategoria:Gry PC
Rozmiar:2.91 GB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Mount&Blade Ogniem I Mieczem torrent

[Strategiczna]


Mount & Blade: Ogniem i Mieczem to gra stworzona przez TaleWorlds na systemie ich poprzedniego tytułu, który ukazał się pod nazwą Mount & Blade. Tytuł ten łączy w sobie elementy RPG, akcji i strategii.

Akcja gry osadzona została w wczasach XVII Rzeczpospolitej Obojga Narodów, targanej konfliktami znanymi z takich dzieł jak "Potop", czy "Ogniem i Mieczem. Do walki stają takie narody jak Chwiejąca się w posadach, lecz nadal silna Rzeczpospolita Obojga Narodów, rosnąca z każdym dniem w potęgę carska Ruś, nowoczesna i głodna nowych terenów Szwecja , dzika, nieokiełznana kozacka Ukraina oraz Chanat Krymski - odwieczny wróg całej chrześcijańskiej Europy.

Gracze dostaną możliwość wzięcia udziału w bitwach na duża skalę, gdzie naprzeciwko sobie staną oddziały składające się z kilkudziesięciu wojaków. Jako dowódca dostaniemy możliwość osobistego ich doboru, wyposażenia oraz wyszkolenia, a następnie poprowadzenia ich w boju.

Z pewnością każdy zwróci uwagę na mocne strony tego tytułu, jak chociażby bogaty system walki bronią białą i palną, doskonale oddany model jazdy na koniu, różnorodny i otwarty świat gry, czy możliwość kształtowania historii poprzez podjęte podczas rozgrywki decyzje. Wszystko to sprawi, że spędzimy przy tej grze ponad 100 godzin dobrej zabawy.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena

lukasz 2008-12-15 19:17:01

podaj jakosc w tytule


Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl