Chief Architect Premier X8 18.3.2.2 [Crack] torrent

 
Chief Architect Premier X8 18.3.2.2 [Crack] torrent


Pozycję wystawił:
gawroniasty
Dodano:02.11.2016
Kategoria:Windows
Rozmiar:203.95 MB
Seedów:0
Peerów:0
Pobrań:0

Chief Architect Premier X8 18.3.2.2 [Crack] torrent

[CAD]


..::(Info)::..

Rozmiar: 203.2 MB
Hasło: Brak
Zawartość: Instalator, instrukcja, patch/crack
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10

..::(Opis)::..

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych – przede wszystkim domów mieszkalnych, ale sprawdzi się też przy projektowaniu mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala rysować ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie powstaną trójwymiarowe modele, lista materiałów potrzebnych do budowy, dokumentacja techniczna, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, podobnie jak w programie Chief Architect Interiors.
Planowanie przestrzeni w programie Chief Architect odbywa się przez umieszczanie obiektów w przestrzeni i podawanie ich wymiarów. W bibliotece można znaleźć asortyment konkretnych producentów, dzięki czemu szczegóły projektu dobrze odwzorowują ostateczny wygląd przestrzeni. Można także tworzyć własne projekty lub importować modele przygotowane w innych programach.

Chief Architect Premier został wyposażony w ciekawe, automatyczne narzędzia, dzięki którym można łatwo tworzyć zarówno zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem, jak również pokrycia dachowe, lekki szkielet i schody. Program ma też automatyczne narzędzia do wymiarowania armatury łazienkowej, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA. Znajdziemy tu również typowe narzędzia CAD do rysowania i możliwość pracy z rysunkami DWG i DXF.
Program pozwala również wygenerować eleganckie wizualizacje projektów, zestawy planów i kosztorysy, zawierające wykaz materiałów i mebli, które trzeba kupić, by urządzić nowy dom. Rendery można prezentować w trybie fotorealistycznym, „akwarelowym” lub kolorowym z konturami. Przy tworzeniu wizualizacji można wykorzystać różne tekstury z biblioteki i dowolne grafiki.

Przy tworzeniu domu program może brać pod uwagę ukształtowanie terenu w jego najbliższym sąsiedztwie. Chief Architect Premier ma też możliwość projektowania tarasów, ogrodów i bibliotekę ponad 4 tysięcy roślin, wraz z INFOrmacjami na temat ich potrzeb.

..::(Instalacja)::..

- Install Program
- Copy Patch To Install Directory And Apply it
- Done !

====================================================
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Dr Dolittle: Tail To The Chief *2008* [DVDRip XviD]    The Yellow Handkerchief *2008* [DVDRiP XviD-QCF][ENG][TC][AgusiQ] ♥    Zgorszenie nocy / Mischief Night (2013) [BRRip] [XVID-OzW] [Napisy PL]    Dr Dolittle Tail To The Chief DvDRip Jozzep

Dr. Dolittle: Tail To The Chief *2008* [DVDRip.XviD]

The Yellow Handkerchief *2008* [DVDRiP.XviD-QCF][ENG][TC][AgusiQ] ♥

Zgorszenie nocy / Mischief Night (2013) [BRRip] [XVID-OzW] [Napisy PL]

Dr Dolittle.Tail To The Chief.DvDRip.Jozzep
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl