DAEMON Tools Ultra 4.1.0.0492 [Patch] torrent

 
DAEMON Tools Ultra 4.1.0.0492 [Patch] torrent


Pozycję wystawił:
gawroniasty
Dodano:02.11.2016
Rozmiar:47.09 MB
Seedów:2
Peerów:0
Pobrań:420
pobierz torrent

DAEMON Tools Ultra 4.1.0.0492 [Patch] torrent

[narzędziowe]


..::(Info)::..

Zawartość: Instalator, patch, instrukcja
Wersja językowa:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10

..::(Opis)::..

DAEMON Tools Ultra to najbogatsza funkcjonalnie edycja popularnego narzędzia do zarządzania i obsługi obrazów płyt CD/DVD/BD. Poza podstawowymi możliwościami tworzenia, emulacji czy konwersji obrazów pomiędzy różnymi formatami wspiera ono również obsługę obrazów VHD, RAM-dysków oraz pozwala na kreowanie rozruchowych nośników USB.

Przy pomocy DAEMON Tools Ultra stworzymy obrazy dysków w formatach MDF/MDS, MDX, ISO z takich nośników optycznych jak CD, DVD czy Blu-ray, skompresujemy je i zabezpieczymy hasłem, a także zamontujemy w wirtualnym napędzie. Funkcja wirtualizacji urządzeń pozwala na stworzenie i równoczesną obsługę nawet 32 urządzeń SCSI i 4 urządzeń IDE oraz wygodne montowanie w nich obrazów w formatach MDX, MDS/MDF, ISO, B5T, B6T, BWT, CCD, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, FLAC/CUE, NRG i ISZ. Narzędzie umożliwia ponadto konwersje wszystkich obsługiwanych typów obrazów do formatów MDF/MDS, MDX oraz ISO.

Bogata funkcjonalność oprogramowania obejmuje również opcje tworzenia i emulacji w trybie odczyt/zapis wirtualnych obrazów dysków VHD, kreowanie bardzo szybkich napędów ulokowanych w pamięci RAM (tzw. RAM-dyski), zapewniając przy tym ich synchronizację z obrazami VHD w celu ich ponownego wykorzystania po restarcie komputera. Inne dostępne w narzędziu DAEMON Tools Ultra funkcje to nagrywanie obrazów na płyty, wypalanie nośników z danymi RMPS czy też tworzenie bootowalnych nośników USB.

..::(Instalacja)::..

- Install Program
- Copy Patch To Install Directory And Apply it
- Done !

====================================================
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
Daemonium: wojownik podziemia - Daemonium: Underground Soldier *2015* [WEBRip] [AC3] [XviD-KRT] [Napisy PL]    DAEMON Tools Lite 4 30 3 EXE pl    DAEMON Tools Lite 4 35 6 [PL] [Full] [TC] [jans12]    DAEMON Tools Pro Advanced 6 1 0 0484 Final Incl Crack 2015 PL

Daemonium: wojownik podziemia - Daemonium: Underground Soldier *2015* [WEBRip] [AC3] [XviD-KRT] [Napisy PL]

DAEMON Tools Lite 4.30.3  EXE pl

DAEMON Tools Lite 4.35.6 [PL] [Full] [TC] [jans12]

DAEMON Tools Pro Advanced 6.1.0.0484 Final Incl. Crack 2015 PL
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl