Mann Wojciech, Krzysztof Materna - Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy [PL] [pdf][doc][epub] torrent

 
Mann Wojciech, Krzysztof Materna - Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy [PL] [pdf][doc][epub] torrent


Pozycję wystawił:
gawroniasty
Dodano:23.11.2013
Kategoria:Książki
Rozmiar:37.54 MB
Seedów:
Peerów:
Pobrań:

Mann Wojciech, Krzysztof Materna - Podróże małe i duże, czyli
jak zostaliśmy [PL] [pdf][doc][epub] torrent

[Podróżnicze]
Format uploadu: PDF, doc, epub
Dane techniczne: 0%
Ilość stron: 234
Wersja językowa: PL
Wielkość uploadu: 34 MB


Wojciech Mann i Krzysztof Materna w podróży. Opowiadają o przygodach mrożących krew w żyłach, tragicznych i śmiesznych - jednym tchem.
Na przykład o tym, jak zostali potraktowani przez sycylijską mafię, albo o tym, jak otrzymali za przemycone trzy paczki papierosów zawrotną sumę pieniędzy. O psie przyklejonym do podłogi w ramach usług firmy European Decorating, o cłach nałożonych przez nich na holenderskie dywany... Opowiadają tak, że słyszymy absurdalną nutę cyklu Za chwilę dalszy ciąg programu, a także odzywa się w nas nostalgia za czasami, gdy postawienie stopy na pokładzie statku oznaczało otwarcie bram wielkiego świata. Ale PRL-u nie wymazywało z mentalności pasażerów: i płynął ?Stefan Batory? w świat, a Polskę w sobie niósł... więc dumał o pokątnym handlu.
Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że obydwaj autorzy potrafią opowiadać. Że rozśmieszają bez specjalnego wysiłku - także nie. Proszę uwierzyć jeszcze w to, że nie od najmłodszych lat byli światowcami Zostali nimi nie wiadomo dokładnie kiedy, ale na pewno w trakcie przygód opisanych w książce.
Kolejna książka Wojciecha Manna w Znaku po bestsellerowym RockMannie sprzedanym w 145 tys. egzemplarzy!
Książka znakomitego duetu, który współtworzył m.in. cykle Za chwilę dalszy ciąg programu, MdM, M kwadrat, a teraz znów pojawił się na ekranie telewizyjnym. Tym razem w pewnej szeroko komentowanej serii reklam.
 


Aby dodać komentarz należy się zalogować

Logowanie logowanie

Twoja ocena
Podobne torrenty
The Mannsfield 12 (2008) eng DVDRip XviD    Doberman - Dobermann *1997* [DVDRip RMVB-ZG] [Lektor PL]    Kanye West - No Manners [2010][mp3@VBR kbps][AgusiQ] ♥    Andy Kohlmann & Marco Fender - Foxtrott EP[2010][MP3@320kbps][FC]

The Mannsfield 12 (2008) eng    DVDRip.XviD

Doberman - Dobermann *1997* [DVDRip.RMVB-ZG] [Lektor PL]

Kanye West - No Manners [2010][mp3@VBR kbps][AgusiQ] ♥

Andy Kohlmann & Marco Fender - Foxtrott EP[2010][MP3@320kbps][FC]
Shoutbox (zawartość shoutboxa widoczna dla zalogowanych użytkowników)


Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. profil torrentcity.pl