EA Games ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
wyścigi i rajdy (samochodowe, Need for speed)
15 listopada 2011 ( światowa data premiery )
18 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )
15 listopada 2011 ( data premiery w USA )
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+ cena w dniu premiery: 149,90 zł
Wymaganie Sprzętowe: Quad Core i5 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows Vista/7
Need for Speed: The Run to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych, która na przestrzeni lat powracała w wielu różnych postaciach. Gracze dostali zarówno typowo zręcznościowe produkcje (Hot Pursuit), jak i tytuły kładące większy nacisk na aspekty symulacyjne (Shift 2 Unleashed). The Run należy do pierwszej kategorii i gwarantuje solidną porcję adrenaliny, wzbogaconą o dość nietypowe rozwiązania dla gatunku wyścigów.
W Need for Speed: The Run wcielamy się w niejakiego Jacka, który jest winny pieniądze organizacji przestępczej znanej jako The Mob. Bohater może spłacić dług przez wygranie nielegalnego i niebezpiecznego wyścigu, rozgrywającego się na trasie od San Francisco do Nowego Jorku. Jack nie ma wyboru i musi wziąć udział w tej szalonej rywalizacji oraz dojechać na metę jako pierwszy. Od tego zależy przecież jego życie.
Nielegalny wyścig przez USA został podzielony na niezwykle zróżnicowane odcinki. W kolejnych stanach ścigamy się na ulicach takich miast jak San Francisco, Nowy Jork, Las Vegas, Denver czy Detroit. Rywalizacja toczy się nie tylko w ogromnych metropoliach, ale też w wąskich kanionach czy na górskich trasach pokrytych śniegiem. Twórcy przygotowali w sumie 325 kilometrów dróg wzorowanych na prawdziwych lokacjach.
Sporym zaskoczeniem i nowością w The Run są sceny, w których wychodzimy z samochodu. Tego typu sekwencje są niezwykle dynamiczne i zostały zrealizowane za pomocą popularnych „quick-time eventów”. Gracz musi więc wciskać odpowiednie kombinacje klawiszy i w ten sposób popychać akcję do przodu. Dzięki fragmentom „pieszym” gra wyróżnia się na tle konkurencji i jednocześnie zyskuje bardziej filmowy klimat.
Need For Speed: The Run jest napędzany silnikiem graficznym Frostbite 2, którego użyto m.in. do produkcji Battlefielda 3. Nie zabrakło także systemu Autolog, znanego z poprzedniej odsłony serii Need For Speed. Technologia pozwala śledzić sieciowe statystyki i porównywać je z osiągnięciami innych graczy.
DANE TECHNiCZNE / RELEASE .NFO
RELEASE: Need.For.Speed.The.Run.2011.REPACK-DUMU4
OPIS INSTALACJI:
1. Rozpakuj.
2. Wypal lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
3. Zainstaluj grę.
4. Zainstaluj spolszczenie.
5. Kliknij 2x na plik .reg [32 lub 64 bit] z folderu SPOLSZCZENiE.
6. Graj.
HASŁO: BRAK
WiELKOŚĆ PARTA: 500 MB
DANE NAPRAWCZE: BRAK
LiNKi ZAMiENNE: TAK
WiELKOŚĆ UPLOADU: 4,55 GB
FORMAT KOMPRESJi: RAR
FORMAT OBRAZU: ISO
ILOŚĆ KOMPRESJi: 1
W ŚRODKU: 2 OBRAZY ISO + SPOLSZCZENiE
WERSJE JĘZYKOWE: POL [NAPiSY] / RUS
Z GRY WYCiĘTO: POZOSTAŁE JĘZYKi
Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków