Niektóre gry dostepne na torrentcity jak np genialna moim zdaniem gra stranglehold sa spakowane dziwnym formatem FLT i wielu z was pewnie ma z nimi problem...
Ja TEŻ miałem meczyłem sie klnałem bo chciałem mocno ta gre a po wypakowaniu winrarem wyskoczyly mi dziwne party FLT i znowu spakowane pomyslałem... ale ni w ząb nie mogłem tego ugryżć sciagnałem nawet plik plikozgaduła i wkoncy ku mojej uciesz udało mi sie dojsc jak to zrobic Dlatego ta oto tajemna wiedze udostepniam wam Należy ściagnąć I zainstalować ten program:

http://oget.pl/plik/542/izarc

pózniej wystarczy kliknać prawym na 1 parcie i znaleźć izarc a nastepnie kliknac wypakuj tutaj po czym pokazuje sie nam upragniony obraz iso ktory spokojnie możemy zainstalować na naszym komputerze tongue.gif DLA WSZYSTKICH MANIAKÓW SHOOTERÓW POLECAM GRE STRANGLEHOLD <można też dorwać upa ktorego sam stestowałęm z rapida 71 linków do których jest hasło cosmicstudio>

gra jest niesamowita gosciu to skacze po scianach jak małpa a grafika wywala w kosmos jesli ma ktos ta gra niech podzieli sie wrażeniami w komentarzach smile.gif

POZDRO DLA EKIPY I USERÓW TC BEZ WAS NIE BYŁOBY TEJ STRONKI DZIEKI ZA WKŁAD wink.gif