Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pobieranie z Filesonic,Fileserve,Hotfile,turbobit
Forum TorrentCity.pl > Sprawy TorrentCity.pl > Pomoc
roberto92r
Pobieranie z filesonic - instrukcja:


1.Aby rozpocząć pobieranie pliku z hostingu musisz wkleić link do niego w przeglądarce oraz nacisnąć enter. Pojawi Ci się strona pliku, która wygląda mniej więcej tak jak na poniższym obrazku.
2. Kliknij na dole strony w "Slow Download".3. Następnie przepisz kod z obrazka.4. Odczekaj pół minuty.5. Po odczekanym czasie kliknij aby pobrać plik.6. Z hostingu można pobierać pliki raz na 15 minut. W razie niepowodzenia instrukcje należy wykonać od początku.Pobieranie plików Fileserve - instrukcja:


1.Aby pobrać plik należy wkleić adres do tego pliku w przeglądarce i nacisnąć enter. Wczyta się nam strona pliku:2. Następnie należy kliknąć poniżej w "Download File":3. Przepisać kod z obrazka4. Poczekać 40 sekund:5. Po odczekaniu kliknąć w "Slower Download" aby pobrać plik.6. Przeglądarka powinna rozpocząć pobieranie. W razie niepowodzenia czynności należy powtórzyć od początku. Z hostingu można pobierać pliki raz na 15 minut.Pobieranie plików Hotfile - instrukcja:


1.Aby pobrać plik z Hotfile należy wkleić adres do tego pliku do przeglądarki i nacisnąć enter. Pojawi się nam strona pliku:2. Klikamy "Regularne pobieranie" i czekamy 60 sekund.

3. Następnie przepisujemy kod:4. W razie pomyłki w kodzie wracamy do punktu 2.

5. Z Hotfile możemy pobierać 1 plik na 30 minut.Pobieranie plików Turbobit - instrukcja:


1. Aby pobrać plik z Turbobit.net należy wkleić link do niego w przeglądarce i nacisnąć enter.

2. Pojawi się nam strona pliku.3. Kliknij na dole strony w "Regular Dwonload"4. Przepisz kod z obrazka5.Odczekaj 1 minutę.6. Po odczekaniu kliknij:

Martinez25
świetny temat roberto92r dla niektórych bardzo się przyda tylko szkoda ze tak pózno założony wink.gif pozdrawiam happy.gif
BigPiotr
napewno sie komus przyda smile.gif
ale z tego co wiem to nie jest problem pobierac z tych serwerow , jest to intuicyjne smile.gif
Grodek.
Temat przydatny bo nie każdy może jednak wiedzieć
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.