Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> szybkość sciągania
jacekckm
post Nov 19 2009, 05:18 PM
Post #1

Newbie
*

Grupa: User
Użytkownik nr: 188,511

możecie mi podpowiedziec bo jestem nowy czemu jedne filmy sciagaja sie extra szybko takie jak np czas honoru a inne idą jak krwe z nosa lub gorzej??
Go to the top of the page

+Quote Post
kolarz_zip
post Nov 19 2009, 06:02 PM
Post #2

Advanced Member

Grupa: Banned
Użytkownik nr: 122,095
DD AF DD GD FD ID ED

CYTAT(jacekckm @ Nov 19 2009, 06:18 PM) *
możecie mi podpowiedziec bo jestem nowy czemu jedne filmy sciagaja sie extra szybko takie jak np czas honoru a inne idą jak krwe z nosa lub gorzej??

Jeśli chodzi o torrenty to prędkość głównie zależy od ilości seedów i tego jakie limity wysyłania mają ustawione osoby seedujące
Jeśli chodzi o linki[http] to prędkość zależy od limitów serwera, a jeżeli ich niema to zależy od prędkości twojego łącza

+Quote Post
jacekckm
post Nov 19 2009, 10:19 PM
Post #3

Newbie
*

Użytkownik nr: 188,511

CYTAT(kolarz_zip @ Nov 19 2009, 07:02 PM) *
Jeśli chodzi o torrenty to prędkość głównie zależy od ilości seedów i tego jakie limity wysyłania mają ustawione osoby seedujące
Jeśli chodzi o linki[http] to prędkość zależy od limitów serwera, a jeżeli ich niema to zależy od prędkości twojego łącza

głównie chodzi mi o torrenty mam np przy jednym filmie 347 sidów i 2221 perów a nie sciąga się nic oni są w nawiasach w progranmie utorren którego używam czemu się nie łącze z tymi sidami ???

sorka ale naprawde od 2 dni zaczołem się zajmowac sciąganiem w torrentami

+Quote Post
kolarz_zip
post Nov 20 2009, 03:56 PM
Post #4

Advanced Member

Grupa: Banned
Użytkownik nr: 122,095
DD AF DD GD FD ID ED

tu masz jak przyśpieszyć ściąganie w uTorrent http://torrentcity.pl/forum/index.php?showtopic=780
no chyba że masz router, to masz poblokowane porty, wtedy już nic sie nieda zrobić

+Quote Post
Theoden
post Dec 30 2009, 07:44 PM
Post #5

Member
**

Użytkownik nr: 130,048
18677876

Dajmy na to, ze seedow masz 500 seedów i peer.ów 2456 to i tak się z wszystkimi nie połączysz ponieważ każda karta sieciowa i system mają ograniczenia w połączeniach.Tak samo każdy torrent posiada swoje trackery które mogą być aktywne lub też nie.Ostatnio spotykam się z czymś takim ,że trackery są uszkodzone i nawet im nie pomaga update.No ale cóż, dla mnie to nie tragedia i to wszystko te całe trackery , automatyczny upload pliku na serwer podczas ściągania i takie inne spowalniają proces ściągania.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28th November 2014 - 06:53 PM